Vakıfbank

Vakıfbank Temassız Ödeme

blank

Vakıfbank müşterisi iseniz ve temassız ödeme yapmak istiyorsanız temassız özellikli VakıfBank Worldcard kartı edinerek kolayca temassız işlem gerçekleştirebilirsiniz. VakıfBank Worldcard ile temassız ödeme yapmak isteyenler, temassız özellikli kartlarını kullanmalıdır

Vakıfbank Worldcard Kredi Kartı Kullanarak Temassız Ödeme Yapmak

Vakıfbank Worldcard kartı olanlar temassız ödeme işlemleri için kartlarını kullanabilirler. Vakıfbank kartınızla temassız ödeme yapabilmek için öncelikle kartınızın temassız ödeme özellikli bir kart olması gerekir. Kartınızın temassız ödeme özelliği olup olmadığını bilmiyorsanız ve temassız ödeme özellikli kart kullanmak istiyorsanız 0850 222 0724 Vakıfbank müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayarak Vakıfbank Worldcard temassız özellikli kart talebinizi bildirebilirsiniz.

Ayrıca hazır aramışken temassız ödeme ile ilgili Vakıfbank’ın güncel kurallarını anlatmalarını talep etmeyi unutmayın.

Vakıfbank temassız özellikli Worldcard kartınız ile temassız ödeme yapmak için alışveriş tutarınız girilmiş olan pos cihazınızın üstüne doğru yaklaştırmanız yeterlidir.

Vakıfbank Temassız Ödeme Detayları ve Bilinmesi Gerekenler

  • Vakıfbank kredi kartlarınızı (Worldcard) temassız ödeme için kullanabilirsiniz.
  • Kartınızın kullanılabilir limiti kadar işlem yapabilirsiniz.
  • 90 TL altı işlemler için şifre kullanmanıza gerek yoktur. 90 TL üstü işlemler için pos cihazı şifre isteyecektir.
  • Vakıfbank Worldcard kart ile temassız ödeme özelliği yurtdışında da kullanılabilir. 90 TL altı muadili işlemlerde şifresiz işlem yapılabilir. Ancak bazı ülkelerde limitler değişkenlik gösterebilir ve 90 TL altı işlemde de şifre isteyebilir.
  • 0850 222 0724 Vakıfbank müşteri hizmetleri iletişim numarasıını arayarak ya da tüm Vakıfbank şubelerinden temassız özellikli Vakıfbank Worldcard edinebilirsiniz.

Yorum Yap