Yapıkredi

Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri 2018 – Açılış Kapanış Saatleri

Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri, öğle arası saatleri ve çalışma günlerini inceleyeceğiz. Yapı Kredi Bankası açılış ve kapanış saati en çok aranan terimler arasında bulunuyor.

Türkiye’nin bireysel ve ticari bankacılığında yer alan en büyük bankalardan biri olan Yapı Kredi Bankası, sabah 09:00 saatinde açılıyor ve kapanış saati olarak 17:00 belirlenmiş. Yapı Kredi Bankası açılış saati tüm şubelerde  09:00 değildir! Alışveriş merkezleri içinde bulunan şubeler, AVM açılış saati olan 10:00 ‘da açılır. Ayrıca alışveriş merkezleri içinde bulunan şubeler, cumartesi ve Pazar günleri 21:30 saatine kadar açık olabiliyor.

Yapı Kredi Bankası öğle arası tatili (yemek molası) 12:30 ve 13:30 arası olmak üzere kararlaştırılmıştır. Gün içinde bu saatler arasındaki bir saatlik sürede Yapı Kredi Bankası şubeleri kapalıdır ve işlem yapılmaz.

Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri Farklı Olan Şubeler

Yapı Kredi Bankası, ülke genelinde hafta içi beş gün ve 09:00 ile 17:30 arası çalışırken bazı Yapı Kredi Bankası şubeleri genel açılış – kapanış saatleri dışında ekstra olarak açıktır. Örneğin Yapı Kredi İstanbul Carrefour şubesi cumartesi ve pazar günleri de açık olup 10:00 ile 21:30 saatleri arasında hizmet verir.

Yapı Kredi Bankası şubelerinden hangilerinin hafta sonu açık olduğunu ve çalışma saatlerini öğrenmek için, Tatillerde Açık Olan Şubelerimiz sayfasını ziyaret ederek hafta sonu açık olan Yapı Kredi Bankası şubelerini ve çalışma saatlerini kolayca tespit edebilirsiniz.

Ayrıca 444 04 44 ya da 0850 222 04 44 Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri iletişim numaralarını arayarak bilgi almak istediğiniz şubelerin çalışma saatleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap