Denizbank Kredi Kartı

Denizbank Temassız Ödeme

Denizbank müşterisi iseniz ve temassız ödeme yapmak istiyorsanız iki seçeneğiniz var. Denizbank, temassız ödeme kullanmak isteyen müşterilerine kart veya cep telefonu olmak üzere iki seçenek sunuyor. Bu seçeneklerden kart ile temassız ödeme yapmak isteyenler, temassız özellikli kartlarını kullanmalıdır. Ayrıca Denizbank müşterileri için “DenizKartım” mobil uygulamasını kullanarak cep telefonu ile temassız ödeme yapmak mümkün.

Denizbank Kredi Kartı Kullanarak Temassız Ödeme Yapmak

Denizbank kredi kartı olanlar temassız ödeme işlemleri için kartlarını kullanabilirler. Denizbank kartınızla temassız ödeme yapabilmek için öncelikle kartınızın temassız ödeme özellikli bir kart olması gerekir. Kartınızın temassız ödeme özelliği olup olmadığını bilmiyorsanız ve temassız ödeme özellikli kart kullanmak istiyorsanız 444 0 800 ya da 0850 222 0 800 Denizbank müşteri hizmetleri iletişim numaralarını arayarak Denizbank temassız özellikli kart talebinizi bildirebilirsiniz.

Ayrıca hazır aramışken temassız ödeme ile ilgili Denizbank’ın güncel kurallarını anlatmalarını talep etmeyi unutmayın.

Denizbank temassız özellikli kartınız ile temassız ödeme yapmak için alışveriş tutarınız girilmiş olan pos cihazınızın üstüne doğru yaklaştırmanız yeterlidir.

Denizbank Mobil Uygulama (DenizKartım) Kullanarak Temassız Ödeme Yapmak

DenizKartım mobil uygulaması ile temassız ödeme yapabilirsiniz. Ancak akıllı telefonunuzun Android 4.4 ve üzeri versiyonuna ayrıca NFC özelliğine sahip olması gerekir. Aksi takdirde cep telefonunuzu kullanarak temassız ödeme işlemi gerçekleştiremezsiniz.

DenizKartım uygulamasını kullanarak temassız ödeme yapmak için seçtiğiniz kredi kartı için DenizKartım Temassız Ödeme özelliğini etkinleştirmeniz ve cep telefonunuzun NFC özelliğini aktif hale getirmeniz yeterlidir.

DenizKartım uygulaması ile temassız ödeme yapmak için alışveriş tutarınız girilmiş olan pos cihazınızın üstüne doğru cep telefonunuzu yaklaştırmanız yeterlidir.

Denizbank Temassız Ödeme Detayları ve Bilinmesi Gerekenler

 • DenizKartım uygulaması ile temassız ödeme gerçekleştirebilmek için, DenizKartım uygulamasının en güncel versiyonu yüklü olmalıdır.
 • Denizbank kredi kartlarınızı temassız ödeme için kullanabilirsiniz.
 • Kartınızın kullanılabilir limiti kadar işlem yapabilirsiniz.
 • 90 TL altı işlemler için şifre kullanmanıza gerek yoktur. 90 TL üstü işlemler için pos cihazı şifre isteyecektir.
 • DenizKartım veya kart ile temassız ödeme özelliği yurtdışında da kullanılabilir. 90 TL altı muadili işlemlerde şifresiz işlem yapılabilir. Ancak bazı ülkelerde limitler değişkenlik gösterebilir ve 90 TL altı işlemde de şifre isteyebilir.
 • 444 0 800 ya da 0850 222 0 800 Denizbank müşteri hizmetleri iletişim numaralarını arayarak ya da tüm Denizbank şubelerinden temassız özellikli kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

3 Yorumlar

 • Bütçenin 90 TL olduğunu öğrenmem iyi oldu. Başka banka kartlarımda üst limit 50-60 TL olduğundan bazı işlemlerde kullanamıyordum 🙂

 • Denizbank kadar güzel bir banka görmedim. Her şeyiyle çok profesyonel, mobil uygulaması efsane. Temassız kart ödemesi de çok çok iyi.

 • Mobil Uygulamada Kart İzinler Bölümünde Temassız Özelliği Bölümü YOK
  Kartlarda da Öyle Bir Özellik Yok Diğer Bankalarınkartlarını Kullanmaya Karar Verdim

Yorum Yap