Garanti Bankası

Garanti Bankası EFT Saatleri

Garanti Bankası EFT saatleri ve EFT işlemi ile ilgili önemli tüm detayları yazımızda ele aldık. EFT işlemi farklı iki banka arası yapılan para transferlerinde kullanılır. Gönderdiğiniz ücretin aynı gün içinde ulaşması için Garanti Bankası EFT saatleri içinde gönderim işlemini tamamlamış olmalısınız.

Garanti Bankası EFT saatleri hafta içi günlerde ve 09:00-17:15 arasıdır. Eğer yarı tatil ilan edilen bir günde EFT yapacaksanız, bu işlemi 09:00-11:45 arasında tamamlamalısınız.

Garanti Bankası EFT İşlemi Sıkça Sorulan Sorular

  • Garanti Bankası EFT yaptım. Ne zaman hesaba geçer?
    • Yukarıda belirtilen saatler içinde yaptığınız EFT, en geç 30 dakika içinde gönderilmiş olur. Yukarıdaki saatler dışında yapılacak gönderimlerde izleyen ilk iş günü EFT gönderimi tamamlanır.
  • Garanti Bankası 2018 EFT ücreti ne kadar?
    • Telefon bankacılığı ile gönderim 50 TL, mobil uygulama ile gönderimlerde 4,5 TL ve İnternet bankacılığı ile gönderimde 5 TL ve şubeden EFT gönderimleri için 55 TL ücret alınır.
  • Garanti Bankası EFT sorgulama ile ilgili izlenebilecek tek yol müşteri hizmetlerini aramaktır. 444 0 333 Garanti Müşteri Hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.
  • EFT iptal işlemi mümkündür. Bunun için EFT ile gönderilen para karşı bankaya ulaşmadan banka müşteri hizmetlerini aramalı ve işlemin iptal edilmesi için talepte bulunmalısınız. Ayrıca Garanti Bankası internet bankacılığı ile de EFT iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap