Kredi Kartı Vakıfbank

Vakıfbank Kredi Kartları

blank

Vakıfbank, hemen hemen her tipte müşterisinin gereksinimlerini karşılayabilecek oldukça geniş bir yelpazede farklı kredi kartı seçenekleri sunmaktadır. Vakıfbank kredi kartlarının hepsi Worldcard’tır

Vakıfbank Worldcard

Vakıfbank 5 farklı Worldcard seçeneği sunmaktadır:

Klasik Kart

blank

Vakıfbank Klasik Kart

Vakıfbank klasik kart, yurt dışında ve yurt içinde alış-verişlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Klasik kartın sunduğu birçok kampanya ve ayrıcalık sizleri beklemekte. Bu kartın 2018 yılı aidat tutarı, 86 TL‘dir.

Gold Kart:

blank

Vakıfbank Gold Kart

Vakıfbank Gold kart müşterileri, World ağında yer alan iş yerlerinde alış-veriş yapmaları durumunda, World Puan kazanırlar ve bu World Puanları diledikleri zaman kullanabilirler. World Gold kart kullanıcıları birçok avantaj ve kampanyadan faydalanabilirler. Gold Kartın yıllık aidat ücreti, 106 TL‘dir. Gold kartın, yurtdışı harcamalarında bazı avantajları da vardır: Yurt dışında yapacağınız 100 dolar ve üzeri alış-verişlerinizde %5 indirim kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak için, “YURTDISI” yazıp bir boşluk bırakmanız ve kart numaranızın son 6 rakamını, SMS olarak yurt içinden 6635 ya da yurt dışından 05327526635 nolu telefonlara göndermelisiniz. Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi için; https://www.vakifkart.com.tr/kartlarimiz/vakifbank-worldcard/gold-kart-212 sayfasını ziyaret ediniz.

Platinum Kart:

blank

Vakıfbank Platinum Kart

Vakıfbank Platinum kart sunduğu birçok ayrıcalık ile fark yaratmakta:

 • Platinum kart ile kazandığınız World Puan‘lar ile uçak bileti alabilir, otel/tur rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Bunun için, Vakıfbank telefon numarası, 444 0 724 ü arayarak, sırasıyla, 2 ve 5’i tuşlayınız. Böylece, Seyahat Hizmetleri’ne bağlanmış olacaksınız. Buradan gerekli işlemleri yapabilirsiniz.
 • Yurt dışı ve yurt içi uçak biletlerinizi, World Puan ile alabilirsiniz. Eğer, puanınız, uçak biletini almaya yetmiyorsa, avans puan kullanımı da söz konusudur. Ayrıca, Platinum kart sayesinde, uçak bileti  alımlarında taksit imkanı da söz konusudur.
 • 900 TL değerinde avans puan kullanımı yapabilirsiniz. Ek kart kullanıcıları için avans puan uygulaması yoktur. Avans olarak kullandığınız puanların, 1 yıl içerisinde kapatılması gerekmektedir. Kartın, kapatılması durumunda da avans olarak kullanılan puanlar borç olarak kaydedilir. Avans puan kullanımı ile ilgili bir diğer kural da, yeni bir avans puan başvurunuzda, önceki avans puan kullanımınızın %50’sinin kapatılmış olması gerekmektedir.
 • Visa Platinum kartlarda, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanında, Lounge Hizmeti %50 indirimlidir.
 • Ankara garında bulunan Rail&Miles CIP Lounge salonundan herhangi bir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.
 • Ücretsiz sağlık sigortası. Yurt dışında yapılan, 30.000 Euro’ya kadar olan sağlık harcamalarında geçerlidir.
 • Bunların dışında, indirimli restoranlar, indirimli spor salonları, yurt dışı harcamalarında indirimler Platinum kart kullanıcılarını beklemektedir. Daha fazla bilgi için: https://www.vakifkart.com.tr/kartlarimiz/vakifbank-worldcard/platinum-kart-214

Vakıfbank Platinum kartın, 2018 yılı aidat tutarı, 124 TL’dir.

Express Kart:

blank

Vakıfbank Express Kart

Vakıfbank Express kart, bankanın aidatsız kredi kartıdır. World üyesi iş yerlerinde, Express kart ile yaptığınız alış-verişlerden World Puan kazanabilirsiniz. Bu puanları istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Ayrıca, birçok farklı kampanya ve avantaj Express kart için de geçerlidir.

Vakıfbank Taraftar Kart

blank

Vakıfbank Taraftar Kart (temsili görsel)

Vakıfbank Taraftar Kart, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve Gaziantepspor taraftarları için hazırlanmış kartlardır. Taraftar kartın yıllık aidat tutarı, 86 TL‘dir.

Vakıfbank MilPlus Kart

blank

Vakıfbank MilPlus Kart

Vakıfbank MilPlus kart, Vakıfbank’ın mil kazandıran kredi kartıdır. İki farklı versiyonu bulunmaktadır: MilPlus ve MilPlus Platinum kart. MilPlus kartın yıllık aidat tutarı, 112 TL, MilPlus ek kart aidat tutarı, 54 TL, MilPlus Platinum kartın aidatı, 149 TL ve MilPlus Platinum ek kartın aidat tutarı 74 TL’dir.

Rail & Miles Kart

blank

Vakıfbank Rail & Miles Kredi Kartı

Vakıfbank, tren yolculuklarından hoşlanan, sürekli tren kullanan müşterilerini de ihmal etmedi. Vakıfbank Rail & Miles kartı ile kazandığınız puanları, tren bileti alımlarınızda kullanabilirsiniz. Tren bileti alımlarında bu kartı tercih etmeniz durumunda, daha fazla mil para kazanırsınız. Kredi kartının yıllık aidat ücreti 86 TL‘dir.

Like Card ve Kampüs Kart

Vakıfbank’ın gençlere  ve öğrencilere özel kredi kartı, Like Card’dır. Like Card yıllık aidat tutarı yalnızca 12 TL’dir. Kampüs Kart, anlaşmalı üniversitelerin, verdiği öğrenci kimlik kartlarını kredi kartı gibi kullanmalarını sağlar. Anlaşmalı üniversitler:

 • İstanbul Teknik Üniversitesi
 • Ankara Üniversitesi
 • Yalova Üniversitesi
 • Sağlık Bilimleri Üniversitesi

Bu kartların dışında, Ortak Markalı kartlar da bulunmaktadır. Bu kartlar, anlaşmalı kurumlar için düzenlemiştir. Örneğin, Öğretmen Kredi Kartı, öğretmenlere özeldir. Birçok avantajı bulunmaktadır. Mesala öğretmenler kredi kartı aidatı ödemez.

Bir diğer kart tipi de Tercih Kart’tır. Tercih kart için aidat ödemezsiniz, yalnızca katıldığınız kampanyalar için ödeme yaparsınız.

Yazıda yer alan aidat tutarları 2018 yılı için geçerlidir. Kullanılan görseller temsilidir ve Vakıfbank internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

Kredi kartları hakkında detaylı bilgi için, Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Numarası, 444 0 724 aranabilir. Ayrıca, Vakıfkart sitesi ziyaret edilebilir.

 

Yorum Yap