Banka Kredileri

VakıfBank İhtiyaç Kredisi Çeşitleri ve Başvurusu

Türkiye’nin lider bankası sloganı ile 1954 yılında temelleri atılan VakıfBank kurulduğu günden bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerine sunduğu özel bankacılık hizmetlerini sürekli geliştirerek kişilerin nakit ihtiyaçlarını ve birikimlerini en doğru şekilde yönlendirmeyi ilke edinmiş bir bankadır. Sadece ülkemizde değil dünyanın bir çok noktasında şubesi bulunan VakıfBank üzerinden cazip ve uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi alabilir, esnek ödeme seçenekleri sayesinde bütçenizi sarsmadan rahatlıkla ödemelerinizi yapabilirsiniz.

VakıfBank, ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 4 farklı seçenek sunarak müşterilerine en uygun çözümler sunmayı hedefliyor. İpotekli, otomobil rehinli, bireysel iş yeri ve arsa ipotekli ihtiyaç kredisi adı verilen bu kredi çeşitleri ile ödemelerinizi ister aylık isterseniz de 3 aylık periyotlarla ödeyebilirsiniz. Diğer kredilerine nazaran daha kısa sürede alabileceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için size en yakın VakıfBank şubesine gidebilirsiniz, başvuru yapmadan önce yanınızda nüfus cüzdanı, gelir ve ikametgâh belgelerinizi götürürseniz işlemleriniz daha hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Genel olarak baktığımızda ise VakıfBank ihtiyaç kredisi faiz oranları ortalama %2,80’den başlamaktadır.

VakıfBank İpotek Karşılığı İhtiyaç Kredisi Nedir?
48 aya varan vade imkânı sağlayan bu kredi çeşidinde size ait olan gayrimenkulü bankaya ipotek ederek kullanabilirsiniz. Gerekli kredi şartlarını yerine getirenlere verilen ipotek karşılığı ihtiyaç kredisinde bankanın görevlendirdiği ekspertizin sunduğu değerin %80’lik kısmı kadar nakit kredi verilmektedir. Bu kredi türünden yararlanmak için yukarıda yer alan belgelerin yanı sıra ipotek ettirmek istediğiniz gayrimenkulün tapu fotokopisini de yanınızda bulundurmalısınız.

Vakıfbank Otomobil Rehinli İhtiyaç Kredisi
Çekmek istediğiniz kredi miktarı yüksek ve ihtiyaç kredisi bunu karşılamıyorsa VakıfBank’ın sunduğu otomobil rehinli kredi yöntemini kullanabilirsiniz. Aracınızın %50’sine kadar kredi alabileceğiniz bu seçenekte aracınızın modeli ve yaşı öneli rol oynuyor.

Vakıfbank İş Yeri Açmak İçin İhtiyaç Kredisi
Yeni bir iş yeri açmak için çekebileceğiniz en uygun kredi çeşitlerinden biri olan İş Yeri kredisi sayesinde daha düşük faiz oranları ve sizin belirleyeceğiniz ödeme planları ile kredi çekebilir, nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu krediden yararlanmak için ekspertiz raporu, yapı kullanım belgesi ve tapu fotokopisi gerekmektedir.

Yorum Yap