Türkiye Finans Bankası

Türkiye Finans Bankası EFT Saatleri

Türkiye Finans Bankası EFT saatleri ve EFT işlemi ile ilgili önemli tüm detayları yazımızda ele aldık. EFT işlemi farklı iki banka arası yapılan para transferlerinde kullanılır. Gönderdiğiniz ücretin aynı gün içinde ulaşması için Türkiye Finans Bankası EFT saatleri içinde gönderim işlemini tamamlamış olmalısınız.

Türkiye Finans Bankası EFT saatleri hafta içi günlerde ve 08:30-17:15 arasıdır. Eğer yarı tatil ilan edilen bir günde EFT yapacaksanız, bu işlemi 08:30-11:00 arasında tamamlamalısınız.

Türkiye Finans Bankası EFT İşlemi Sıkça Sorulan Sorular

  • Türkiye Finans Bankası EFT yaptım. Ne zaman hesaba geçer?
    • Yukarıda belirtilen saatler içinde yaptığınız EFT, en geç 30 dakika içinde gönderilmiş olur. Yukarıdaki saatler dışında yapılacak gönderimlerde izleyen ilk iş günü EFT gönderimi tamamlanır.
  • Türkiye Finans Bankası 2018 EFT ücreti ne kadar?
    • ATM üzerinden EFT gönderimleri ücretsiz olmak üzere; telefon bankacılığı ile gönderim 8 TL, mobil uygulama ile gönderimlerde 2 TL, İnternet bankacılığı ile gönderimde 3 TL ve şubeden EFT gönderimleri için 30 TL ücret alınır.
  • Türkiye Finans Bankası EFT sorgulama ile ilgili izlenebilecek tek yol müşteri hizmetlerini aramaktır. 444 2 444 veya 0850 222 22 44 Türkiye Finans Müşteri Hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.
  • EFT iptal işlemi mümkündür. Bunun için EFT ile gönderilen para karşı bankaya ulaşmadan banka müşteri hizmetlerini aramalı ve işlemin iptal edilmesi için talepte bulunmalısınız. Ayrıca Türkiye Finans Bankası internet bankacılığı ile de EFT iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

1 Yorum

  • Şimdi ben Türkiye Finanstan başka bankaya 17.00 de eft yaptığımda karşı bankaya geçer mi?

Yorum Yap