TEB Kiralık Kasa Ücretleri 2018

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), değerli eşya ve belgelerinizi güvenlik altına almanız için, kiralık kasa hizmeti vermektedir. Türkiye Ekonomi Bankası’nın şubelerinin birçoğunda, küçük, orta ve büyük boy kasa kiralama hizmeti sunulmaktadır. İhtiyacınıza uygun kiralık kasa hizmetini TEB’ten almaya karar vermeniz durumunda, yıllık kiralama ücreti (kasa boyutuna göre değişir) ve bir kere ödeyeceğiniz depozito ücretini ödemeniz gerekmektedir. Depozito ücreti, kiralık kasanızı kapatmanız durumunda iade edilir.

Türkiye Ekonomi Bankası 2018 Kiralık Kasa Ücretleri

  • Küçük Boy Kiralık Kasa: Yıllık kiralama ücreti, 283.50 TL
  • Orta Boy Kiralık Kasa: Yıllık kiralama ücreti, 346.50 TL
  • Büyük Boy Kiralık Kasa: Yıllık kiralama ücreti, 441 TL
  • Depozito Ücreti: 225 TL

Listede verilen kiralık kasa ücretlerine BMSV dahildir. Türkiye Ekonomi Bankası’ndan kasa kiralamak için, kiralık kasa bulunan şubelerden birine başvuruda bulunabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası kiralık kasa bulunan şubeleri öğrenmek için linke tıklayınız: https://www.teb.com.tr/upload/PDF/kiralik_kasa.pdf

Bir önceki yazımız olan ING Bank Kiralık Kasa Ücretleri 2018 başlıklı makalemizde ING Bank Kiralık Kasa, ING Bank Kiralık Kasa Ücretleri ve Kiralık Kasa Ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap