TEB

TEB Bankası Çalışma Saatleri 2018 Açılış Kapanış Saatleri

TEB Bankası çalışma saatleri, öğle arası saatleri ve çalışma günlerini inceleyeceğiz. TEB Bankası açılış ve kapanış saati en çok aranan terimler arasında bulunuyor.

Türkiye’nin bireysel ve ticari bankacılığında yer alan önemli bankalardan biri olan TEB Bankası, sabah 09:00 saatinde açılıyor ve kapanış saati olarak 17:00 belirlenmiş durumda. TEB Bankası açılış saati tüm şubelerde  09:00 değildir! Alışveriş merkezleri içinde bulunan şubeler, AVM açılış saati olan 10:00 ‘da açılır. Ayrıca alışveriş merkezleri içinde bulunan şubelerin, cumartesi ve Pazar günleri kapanış saati değişebiliyor. Hatta gece 01:00 ‘a kadar açık olan TEB şubesi bile bulunuyor.

TEB Bankası öğle arası tatili (yemek molası) 12:30 ve 13:30 arası olmak üzere kararlaştırılmıştır. Gün içinde bu saatler arasındaki bir saatlik sürede TEB Bankası şubeleri kapalıdır ve işlem yapılmaz.

TEB Bankası Çalışma Saatleri Farklı Olan Şubeler

TEB Bankası, ülke genelinde hafta içi beş gün ve 09:00 ile 17:30 arası çalışırken bazı TEB Bankası şubeleri genel açılış – kapanış saatleri değişebiliyor. Hafta sonu açık olan şubeleri aşağıda madde madde yazıyoruz.

  • TEB Bankası Atatürk Hava Limanı Şubesi / İstanbul Bakırköy : 07:00 – 01:00 saatleri arası cumartesi ve Pazar dahil olmak üzere açık

En Yakın TEB Bankası ATM ve Şubeler sayfasını ziyaret ederek hafta sonu açık TEB Bankası şubelerini ve çalışma saatlerini en güncel haliyle öğrenebilirsiniz.

Ayrıca 444 06 66 ya da 0850 200 06 66 TEB Bankası müşteri hizmetleri iletişim numaralarını arayarak bilgi almak istediğiniz şubelerin çalışma saatleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap