İş Bankası Kredi Kartı

İşbankası Maximum Kart Güncel Faiz ve Ücretler

İşbankası’nın kredi kartlarından birisi olan Maximum Kart’a ilişkin faiz ve ücretler güncellendi. 18.10.2018  itibariyle, bireysel kredi kartınızın, alış-veriş, nakit avans, limit aşımı, bir karttan diğerine para gönderimi gibi bir çok işlemin faiz oranları ve masrafları güncellendi.

Maximum Kart Güncel Faiz Oranları ve Ücretleri

  • Alış-veriş işlemlerimde Maximum kart faiz oranı, %2.25
  • Eğer kartınızdan nakit çekme işlemini gerçekleştirirseniz, uygulanacak faiz oranı, %2.25
  • Yurt içi nakit avans işlem masrafı, işlem tutarının %3,5i + 7,5 TL. Bu masrafa BMSV dahil değildir.
  • Yurt dışı nakit avans işlem masrafı, işlem tutarının %3,5’i ve ilave 3,5 USD’nin TL karşılığıdır. Bu masrafa BMSV dahil değildir.

Taksitli nakit avans kullanmanız durumunda, eğer taksit vadesi 5 ile 12 ay arasındaysa, aylık %2,25 oranında faize tabii tutulursunuz. İş Bankası’nın Maximum kredi kartı kampanyalarında, daha az oranda faiz miktarları söz konusu olabilir. Söz  konusu kampanyaları takip etmenizde fayda var.

Taksitli nakit avans kullanmanız durumunda, sizden herhangi bir işlem ücreti alınmaz.

Maximum kartı almak için, İş Bankası internet şubesini, 0850 724 0 724 numaralı telefon şubesini ve herhangi bir İş Bankası şubesini kullanabilirsiniz.

Eğer Maximum kredi kartınız KKTC İş Bankası şubelerinden birine aitse;

  • Bu kart ile yapacağınız alış-verişlerde, faiz oranı, %2.26’dır.
  • Nakit çekme işlemi gerçekleştirirseniz, faiz oaranı, %2.26 olacaktır.

Bu oranlara ilaveten, 1.11.2018 tarihinden itibaren, Taksitli Nakit Avans, bireysel kredi kartı alışveriş, Nakit Avans, limit aşım, karttan karta para transferi, hesap özeti erteleme, peşin işlem taksitlendirme-erteleme, borç yapılandırma işlemlerinde vergiler hariç aylık azami akdi faiz oranı %2,54, aylık gecikme faiz oranı %3,04 olacaktır.

Yorum Yap