İş Bankası

İş Bankası Pos Destek Hattı

Kredi kartı uygulamasının gerçekleşmesinde en önemli teknolojik gelişmelerden bir tanesi de, işletmelerin bu uygulamanın tamamlanmasında gerekli olan Pos cihazlarını kullanmaya başlamasıyla olmuştur. Kredi kartı uygulaması sayesinde, artık kişiler mevduat hesaplarındaki paralarını dikkate almadan harcama yapabilirler. Pos cihazları sayesinde alışveriş ödemesi esnasında kaybedilen vakitleri artık yok olacaktır. Kredi kartları, bir tür kredi verme işlemini içerisinde bulundurur. Tabi ki son ödeme tarihine kadar yapılan dönemlik ödemeler sayesinde, kredi kartında herhangi bir komisyon ve faiz söz konusu olmayacaktır. Yenilikçi hizmetlerin her zaman öncülerinden olan İş Bankası da, üretildiği ilk zamanlardan itibaren kredi kartı kullanımının müşterilerine verdiği kolaylığı arttırması açısından Pos cihazlarına geçişini sağlamıştır. Pos cihazlarındaki tür ve tarife değişikliklerini, işletmenin kendisine göre düzenleyebilen İş Bankası, bu sayede çok sayıda Pos cihazı dağıtımı sağlamıştır. Pos cihazları konusunda İş Bankası’nın çok geniş bir ağa sahip olduğunu söylemek mümkündür.

İş Bankası Pos Destek Hattı

Bankacılık hizmetlerinin altın çağının yaşanmasını sağlayan Pos cihazı ile ilgili bütün konularda, müşterilerin 0850 727 7 767 numaralı hattı aramaları yeterli olacaktır. Uzman ve kendisini sürekli olarak güncelleyen destek hattı ekipleri sayesinde, ilgili konudaki bütün sorunlar ve şikayetler giderilecektir. Aynı zamanda 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekte olan İş Bankası Pos Destek Hattı sayesinde, her an teknik yardım ve destek istenebilir.

Pos Cihazı Ücretleri ve Kurulumu

Pos cihazına sahip olmak isteyen müşteriler, bu yüzden İş Bankası Pos Destek Hattını arayarak gerekli bilgileri alabilirler. Cihazın türüne ve tarifeye göre değişecek fiyatlandırma aralığı 27 TL ile 352 TL arasında belirlenmiştir. İstenilen özelliklere göre cihaz tespiti ve ardından kurulumu için bilgi alınabilecek İş Bankası Pos Destek Hattı, çok kısa süreler içerisinde hizmetin gerçekleştirilmesini sağlayacaktır.

Pos Cihazı İle İlgili Bütün Konularda

Pos cihazında teknik ve yazılımsal problemlerin ortaya çıkması bir ihtimaldir. Böyle sorunlarla karşılaşan müşteriler zaman kaybetmeden, İş Bankası Pos Destek Hattını arayabilirler. Bu sayede yardımcı olacak müşteri hizmetleri, gerektiği takdirde işletmeye teknik destek ekibinin yönlendirilmesini de sağlayacaktır.

Yorum Yap