İş Bankası

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

İş Bankası müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma nasıl yapılır, müşteri hizmetleri menüsünde kaybolmadan direk, doğrudan operatöre / müşteri temsilcisine bağlanmak.

İş Bankası ilk kurulan bankalardan biri olduğu için, müşteri sayısı oldukça fazladır ve bu sebep dolayısı ile çağrı merkezinde yoğunluğa neden olmaktadır. Yazımızda Türkiye İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl yapılır anlatacağız.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  1. 444 02 02 ya da 0850 724 0 724 numaralarından İş Bankası Müşteri Hizmetleri aranır.
  2. Sesli yanıt sistemi ne yapmak istediğinizi soracaktır, yapmak istediğiniz konuyu söyleyerek, ilgili menüye aktarılmanızı sağlayın.
  3. Aktarıldıktan sonra bulunduğunuz menüde “0” tuşuna basın. Bu sayede sizi operatöre bağlayacaktır.

Yukarıdaki işlemi yaptırtan sonra eğer sıra yoksa direk müşteri temsilcisine bağlanırsınız. Sıra beklemek istemiyorsanız, https://www.isbank.com.tr adresinden internet bankacılığını kullanarak bir çok işleminizi halledebilirsiniz. Aynı şekilde mobil bankacılık ile de işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bunun için İşCep mobil kullanılmaktadır. İnternet sitesinden ve İşCep mobilden, havale, eft, kredi başvurusu, ödeme işlemleri, kredi kartı başvurusu, bilgi güncelleme gibi bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap