Kredi Kartı

İş Bankası Maxipuan Kullanılan Yerler

İş Bankasının müşterine özel olarak sunduğu Maximum kart ile yapacağınız alışverişlerde maxipuan kazanabilir, kazandığınız bu puanları bankanın anlaşmalı olduğu işletmelerde dilediğiniz gibi kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan İş Bankasına ait harcadıkça kazandıran kredi kartı Maximum kartın en çok tercih edilen kampanyalarından birisi de maxipuandır. Yıl boyunca yapacağınız alışveriş, ödeme ve harcamalarda otomatik olarak kazanacağınız bu puanları ister hemen kullanabilir isterseniz de biriktirebilirsiniz. Yüzlerce iş ortağı sayısına ulaşan Maximum kart üzerinden elde edeceğiniz puanları İnternet, mağazalar, akaryakıt istasyonları ve marketlerde kullanabilirsiniz.

Maximum kart ile alışveriş yaptığınız işletme eğer İş Bankası iş ortağı ise 100 TL’lik alışverişlerinizde 1 TL’ye varan maxipuan kazanmanın fırsatı sunuyor. Sadece Türkiye’de değil yurt dışında da yapacağınız alışverişlerde puan kazanabileceğiniz bu avantajlı kredi kartına sahip olmak için hemen en yakın İş Bankası şubesine başvurabilirsiniz. Yapmış olduğunuz alışverişlerden elde ettiğiniz puanları öğrenmek ise oldukça kolay; Biriken puanlarınızı İş Bankası şubeleri, mobil uygulama, ATM veya kredi kartı ekstrenizden inceleyebilirsiniz.

Maxipuan Kullanılan Yerler
Biriktirdiğiniz puanları hem kullanıp hem de taksit yapmak ister misiniz? O zaman Türkiye’nin büyük alışveriş siteleri olan Gitti Gidiyor, Hepsi Burada, N11 ve Hızlı Al’da maxipuanlarınızı kullanırken aynı zamanda taksit yapabilirsiniz. Ayrıca bir çok yerde şubeleri bulunan kişisel bakım firması Gratis, perakende alışveriş merkezleri olan Carrefoursa ve Migros’da maxipuan kullanabilirsiniz. İş Bankası teknoloji tutkunlarını da unutmamış puanlarınızı TEKNOSA ve Bimeks’de yapacağınız alışverişlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Maxipuan’ın en çok kazandırdığı en önemli alışverişlerin bir tanesi olan akaryakıt aynı zamanda puanlarınızı kullanabileceğiniz bir diğer seçenektir. İş Bankasının anlaşmalı olduğu OPET ve PO ( Petrol Ofisi ) istasyonlarında hem puanlarınızı kullanabilir hem de yeni puanlar kazanabilirsiniz.

Biriktirdiğiniz puanların son kullanım tarihi olduğunu unutmayın. Bir yıl içerisinde kazandığınız maxipuanları mutlaka iki yıl içerisinde kullanmalısınız aksi taktirde iki yılın sonunda puanlarınız sıfırlanacaktır.

Yorum Yap