İş Bankası Kredi Kartı

İş Bankası MaxiPuan Hakkında Herşey

İş Bankası, Maximum kredi kartları ile, anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız alış-verişler karşılığında, belirli oranlarda ödüller kazanırsınız. İş Bankası bu ödülleri, MaxiPuan olarak adlandırmaktadır. Kazandığınız MaxiPuan’ları daha sonra, harcalamalarınızda kullanabilirsiniz. Maxipuan ile ödeme yapabileceğiniz iş yerleri hakkında sitemizde yayımlanan İş Bankası Maxipuan Kullanılan Yerler başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

  • Üye iş yerlerinde yaptığınız harcamlar karşılığında, iş yerlerinin belirlediği miktarlarda MaxiPuan kazanırsınız. Yani, yaptığınız her harcamada aynı oranda MaxiPuan kazanırsınız gibi bir durum söz konusu değildir.
  • Kazandığınız MaxiPuan’ları harcamak için belli bir limite ulaşma zorunluluğunuz yoktur. MaxiPuan‘larınızı anında, üye iş yerlerinden yaptığınız alış-verişlerde nakite çevirerek kullanabilirsiniz.
  • Maximum kartınızla, üye iş yeri olmayan yerlerden alış-veriş yapmanız durumunda da MaxiPuan kazanabilirsiniz. Bu uygulama, 6 Nisan 2018 tarihinde başlamıştır.
  • Visa yurtdışı kartlar hariç, tüm İş Bankası Maximum kredi kartlarıyla üye iş yerlerinden yaptığınız alış-verişlerde kazanacağınız her  1 MaxiPaun’nın değeri 1 TL’dir. Daha önce de belirttiğimiz üzere, üye işyerleri, farklı oranlarda MaxiPuan verebilmektedir. Örneğin, yaptığınız alış-veriş tutarının %2’si kadar MaxiPuan veren bir üye iş yerinden yaptığınız 100 TL’lik alış-veriş için 2 TL değerinde 2 MaxiPuan kazanırsınız.
  • Gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında, kredi kartınızdala, Maximum üye kuruluşları dışındaki işyerlerinden yapacağınız her 40 TL’lik harcamanız için 1 kuruşluk MaxiPuan kazanırsınız.
  • Maxipuan’lar için kullanım süresi söz konusudur. Bu süre zarfında kullanılmayan MaxiPuan’lar silinir. Bir takvim yılı boyunca, kampanyalar dışında yaptığınız harcamalardan kazandığınız MaxiPuan’lar için geçerlilik süresi, 2 yıldır.
  • Kampanayalar dahilinde kazanılan MaxiPuan’lar kampanyada belirtilen süreler içerisinde kullanılmalıdır. Aksi takdirde, bu puanlar silinirler.

 

 

Yorum Yap