Bankacılık İşlemleri İş Bankası

İş Bankası Kiralık Kasa Ücretleri 2018

Hırsızlıklara karşı, değerli eşyalarınızı korumak için, ev ya da iş yerinizi güvenli bulmuyorsanız bankaların kiralık kasa hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İş Bankası da değişik boyutlardaki kiralık kasalarıyla, güvenli bir şekilde saklama hizmeti vermektedir. Birçok İş Bankası şubesi, kiralık kasa hizmeti vermektedir.

İş Bankası kiralık kasa yıllık kiralama bedelleri, kiralık kasanın boyutuna göre değişmektedir. Ayrıca, bir kereye mahsus sizden depozito ücreti talep edilir. Bu ücret, kasa hizmeti almaktan vazgeçmeniz durumunda size iade edilir.

İş Bankası 2018 Kiralık Kasa Ücretleri

  • Küçük Boy Kasa: Yıllık Kiralama Bedeli, 420 TL,
  • Orta Boy Kasa: Yıllık Kiralama Bedeli, 500 TL,
  • Büyük Boy Kasa: Yıllık Kiralama Bedeli, 680 TL,

Yukarıdaki ücretlere BMSV dahil değildir. İş Bankası’nın sizden bir kereye mahsus talep ettiği depozito tutarı da, 250 TL’dir.

Robot Kasa Nedir?

İş Bankası, standart kasalarının yanı sıra, Robot Kasa adını verdiği özel bir kasa hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Robot kasa hizmeti, sadece İş Bankası İstanbul şubesinde verilmektedir. Bu özel kasaları kiralamanız durumunda, 7 gün 24 saat kasanıza ulaşabilirsiniz. Tıpkı standart kasalarda olduğu gibi, Robot kasalar için de hem yıllık kiralama ücreti hem de bir kereye mahsus depozito bedelini ödersiniz.

İş Bankası Robot Kasa Ücretleri 2018

  • Küçük Boy Robot Kasa: Yıllık Kiralama Bedeli, 840 TL,
  • Orta Boy Robot Kasa: Yıllık Kiralama Bedeli, 1000 TL,
  • Büyük Boy Robot Kasa: Yıllık Kiralama Bedeli, 1360 TL

Robot kasa ücretlerine BMSV dahil değildir ve bir kereye mahsus talep edilen depozito bedeli, 250 TL’dir.

Kiralık kasa başvurusu için İş Bankası şubelerine gitmeniz gerekmektedir. İş Bankası’nın kiralık kasa hizmeti veren şubelerini öğrenmek şu internet sayfasından sorgulama yapabilirsiniz: https://www.isbank.com.tr/TR/sube-ve-bankamatikler/Sayfalar/sube-ve-bankamatikler.aspx

1 Yorum

  • Vadesiz hesabımızın açıldığı şubeye mi gitmemiz gerekir yoksa her şubeden kasa kiralayabiliyor muyuz?

Yorum Yap