İş Bankası

İş Bankası EFT Saatleri

İş Bankası EFT saatleri ve EFT işlemi ile ilgili önemli tüm detayları yazımızda ele aldık. EFT işlemi farklı iki banka arası yapılan para transferlerinde kullanılır. Gönderdiğiniz ücretin aynı gün içinde ulaşması için İş Bankası EFT saatleri içinde gönderim işlemini tamamlamış olmalısınız.

İş Bankası EFT saatleri hafta içi günlerde ve 09:00-17:00 arasıdır. Eğer yarı tatil ilan edilen bir günde EFT yapacaksanız, bu işlemi 09:00-11:45 arasında tamamlamalısınız.

İş Bankası EFT İşlemi Sıkça Sorulan Sorular

  • İş Bankası EFT yaptım. Ne zaman hesaba geçer?
    • Yukarıda belirtilen saatler içinde yaptığınız EFT, en geç 30 dakika içinde gönderilmiş olur. Yukarıdaki saatler dışında yapılacak gönderimlerde izleyen ilk iş günü EFT gönderimi tamamlanır.
  • İş Bankası 2018 EFT ücreti ne kadar?
    • Telefon bankacılığı ile gönderim 5 TL, mobil uygulama ile gönderimlerde 4,5 TL ve İnternet bankacılığı ile gönderimde 4,5 TL, ATM den EFT gönderimi için 10 TL ve şubeden EFT gönderimleri için 55 TL ücret alınır.
  • İş Bankası EFT sorgulama ile ilgili izlenebilecek tek yol müşteri hizmetlerini aramaktır. 0850 724 0724 İş Bankası Müşteri Hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.
  • EFT iptal işlemi mümkündür. Bunun için EFT ile gönderilen para karşı bankaya ulaşmadan banka müşteri hizmetlerini aramalı ve işlemin iptal edilmesi için talepte bulunmalısınız. Ayrıca İş Bankası internet bankacılığı ile de EFT iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap