HSBC

HSBC Temassız Ödeme

HSBC müşterisi iseniz ve temassız ödeme yapmak istiyorsanız temassız özellikli HSBC kredi kartı edinerek kolayca temassız işlem gerçekleştirebilirsiniz. HSBC kredi kartı ile temassız ödeme yapmak isteyenler, temassız özellikli kartlarını kullanmalıdır

HSBC Kredi Kartı Kullanarak Temassız Ödeme Yapmak

HSBC kredi kartı olanlar temassız ödeme işlemleri için kartlarını kullanabilirler. HSBC kredi kartınızla temassız ödeme yapabilmek için öncelikle kartınızın temassız ödeme özellikli bir kart olması gerekir. Kartınızın temassız ödeme özelliği olup olmadığını bilmiyorsanız ve temassız ödeme özellikli kart kullanmak istiyorsanız 0850 211 0111 HSBC müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayarak HSBC temassız özellikli kredi kartı talebinizi bildirebilirsiniz.

Ayrıca hazır aramışken temassız ödeme ile ilgili HSBC’nin güncel kurallarını anlatmalarını talep etmeyi unutmayın.

HSBC temassız özellikli kredi kartınız ile temassız ödeme yapmak için alışveriş tutarınız girilmiş olan pos cihazınızın üstüne doğru yaklaştırmanız yeterlidir.

HSBC Temassız Ödeme Detayları ve Bilinmesi Gerekenler

  • HSBC kredi kartlarınızı temassız ödeme için kullanabilirsiniz.
  • Kartınızın kullanılabilir limiti kadar işlem yapabilirsiniz.
  • 90 TL altı işlemler için şifre kullanmanıza gerek yoktur. 90 TL üstü işlemler için pos cihazı şifre isteyecektir.
  • HSBC kredi kartı ile temassız ödeme özelliği yurt dışında da kullanılabilir. 90 TL altı muadili işlemlerde şifresiz işlem yapılabilir. Ancak bazı ülkelerde limitler değişkenlik gösterebilir ve 90 TL altı işlemde de şifre isteyebilir.
  • 0850 211 0111 HSBC müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayarak ya da tüm HSBC şubelerinden temassız özellikli HSBC kredi kartı edinebilirsiniz.

1 Yorum

  • Limitin 90 olması çok güzel, diğer bankalarda şifresiz işlemlerde 50-60 tl gibi rakamlar varken HSBC de 90 tl olması efsane.

Yorum Yap