Halkbank

Halkbank Temassız Ödeme

Halkbank müşterisi iseniz ve temassız ödeme yapmak istiyorsanız temassız özellikli Halkbank Paraf kartı edinerek kolayca temassız işlem gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank Paraf ile temassız ödeme yapmak isteyenler, temassız özellikli kartlarını kullanmalıdır

Halkbank Paraf Kredi Kartı Kullanarak Temassız Ödeme Yapmak

Halkbank Paraf kartı olanlar temassız ödeme işlemleri için kartlarını kullanabilirler. Halkbank kartınızla temassız ödeme yapabilmek için öncelikle kartınızın temassız ödeme özellikli bir kart olması gerekir. Kartınızın temassız ödeme özelliği olup olmadığını bilmiyorsanız ve temassız ödeme özellikli kart kullanmak istiyorsanız 0850 222 0 400 veya 444 0 400 Halkbank müşteri hizmetleri iletişim numaralarını arayarak Halkbank Paraf temassız özellikli kart talebinizi bildirebilirsiniz.

Ayrıca hazır aramışken temassız ödeme ile ilgili Halkbank’ın güncel kurallarını anlatmalarını talep etmeyi unutmayın.

Halkbank temassız özellikli Paraf kartınız ile temassız ödeme yapmak için alışveriş tutarınız girilmiş olan pos cihazınızın üstüne doğru yaklaştırmanız yeterlidir.

Halkbank Temassız Ödeme Detayları ve Bilinmesi Gerekenler

  • Halkbank kredi kartlarınızı (Paraf) temassız ödeme için kullanabilirsiniz.
  • Kartınızın kullanılabilir limiti kadar işlem yapabilirsiniz.
  • 90 TL altı işlemler için şifre kullanmanıza gerek yoktur. 90 TL üstü işlemler için pos cihazı şifre isteyecektir.
  • Kartınızın temassız özelliğinden yararlanabilmeniz için, kartınızla POS üzerinden yapacağınız ilk alışveriş işleminizi şifre kullanarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemden sonra yapacağınız alışverişlerde (alışveriş tutarı 90 TL ve altı işlemlerde) kartınızın temassız özelliğini şifresiz işlem olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Halkbank Paraf kart ile temassız ödeme özelliği yurtdışında da kullanılabilir. 90 TL altı muadili işlemlerde şifresiz işlem yapılabilir. Ancak bazı ülkelerde limitler değişkenlik gösterebilir ve 90 TL altı işlemde de şifre isteyebilir.
  • 0850 222 0 400 veya 444 0 400 Halkbank müşteri hizmetleri iletişim numaralarını arayarak ya da tüm Halkbank şubelerinden temassız özellikli Halkbank Paraf edinebilirsiniz.

Yorum Yap