Halkbank Kiralık Kasa Ücretleri 2018

Halkbank, kiralık kasaları, aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık vadelerde kiralayabilirsiniz. Bu kısa süreli kiralama hizmeti, geçici süreliğine bir yere gitmeniz durumunda oldukça işe yarayacaktır. Halkbank kiralık kasa boyutları, diğer bankalardakiler gibi küçük, orta ve büyüktür. İhtiyacınıza uygun kiralık kasanın yıllık kiralama bedeli, kasanın boyutuna ve kiralama sürenize göre değişmektedir. Yıllık kiralama ücretinin yanı sıra, tek seferlik depozito bedeli de ödersiniz. Bu depozito bedeli, kasayı kapatmanız durumunda size iade edilir.

Halkbank Kiralık Kasa Ücretleri

  • Küçük Boy Kiralık: 1 aylık kiralama ücreti, 50 TL, 3 aylık kiralama ücreti, 75 TL, 6 aylık kiralama ücreti, 150 TL, 1 yıllık kiralama ücreti, 270 TL’dir.
  • Orta Boy Kiralık: 1 aylık kiralama ücreti, 50 TL, 3 aylık kiralama ücreti, 100 TL, 6 aylık kiralama ücreti, 200 TL, 1 yıllık kiralama ücreti, 325 TL’dir.
  • Büyük Boy Kiralık: 1 aylık kiralama ücreti, 50 TL, 3 aylık kiralama ücreti, 100 TL, 6 aylık kiralama ücreti, 200 TL, 1 yıllık kiralama ücreti, 325 TL’dir.

Bütün kasalar ve kiralama süreleri için, kasa depozito bedeli, 250 TL’dir.

Halkbank kiralık kasaları ile ilgili detaylı bilgi için, Halkbank şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Halkbank Paraf Kart Limit Artırımı başlıklı makalemizde Halkbankası Kredi Kartı, Paraf Kart ve Paraf Limit Artırımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap