Bankacılık İşlemleri Garanti Bankası Kredi Kartı

Garanti Bonus Limit Artırımı Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası, Bonus kredi kartınız var ve limiti artık yetmemeye başladı. Eğer, kredi kartı limit artırımı için uygun bir müşteriyseniz, Bonus kartınız için yapacağınız limit artırım talepleri olumlu sonuçlanabilir. Aksi durumda, banka limit artırımını gerçekleştirmeyecektir.

Garanti Bankası Bonus kart sahipleri kredi kart limit artırım taleplerini, Garanti Bankası’nın sunduğu birden fazla yöntem ile gerçekleştirebilirler.

Bonus Kart Limit Artırım Talepleri Nasıl Yapılır?

  • SMS (kısa mesaj) ile Bonus kartınızın limitini artırmak için talepte bulunabilirsiniz. Bunu için;
    • Garanti Bankası’nda kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan, ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE , AYLIK NET GELİR bilgilerini, aralarında birer boşuk bırakarak 3340’a göndermelisiniz. Eğer yurtdışından başvuru yapacaksanız, aynı mesajı 0532 752 33 40’a göndermelisiniz. Örnek SMS: ARTIR 5000 121212 4999
  • İnternet bankacılığı aracılığıyla talepte bulunabilirsiniz. Bunun için, Garanti Bankası internet sitesi üzerinden sisteme giriş yapıp, size ait sayfada, Kredi Kartları adımının altında yer alan Limit Artırım seçeneği aracılığı ile, talep oluşturabilirsiniz.
  • Garanti Bankası Paramatik’lerinden limit artırım talebinde bulunabilirsiniz. Limitini artırmak istediğiniz kredi kartınızla (asıl kart) Garanti Paramatik’te LİMİT İŞLEMLERİ seçeneği aracılığıyla işleminizi yapabilirsiniz.
  • Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek, limit artırım talebinizi bankaya iletebilirsiniz.
  • BonusFlaş uygulamasına sahipseniz, bu uygulama üzerinden de limit artırım talebi oluşturabilirsiniz.

Limit artırım talebinden bulundunuz ve sonucu merak ediyorsunuz. Öncelikle, limit artırım başvurularınız, Garanti Bankası’nda taleplerin geliş sırasına göre değerlendirildiğini belirtelim. Değerlendirme süresi çok uzun olmamakla beraber, yoğunluğa göre değişkenlik gösterebilir. Sonucunuzu, kredi kartı ekstrenizden takip edebilirsiniz. Ya da 444 0 333 Alo Garanti aracılığıyla talebinizin sonucunu hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap