Garanti Bankası Kredi Kartı

Garanti Bankası Temassız Ödeme

Garanti Bankası müşterisi iseniz ve temassız ödeme yapmak istiyorsanız iki seçeneğiniz var. Garanti Bankası, temassız ödeme kullanmak isteyen müşterilerine kart veya cep telefonu olmak üzere iki seçenek sunuyor. Bu seçeneklerden kart ile temassız ödeme yapmak isteyenler, temassız özellikli Garanti Trink kartlarını kullanmalıdır. Ayrıca Garanti Bankası mobil uygulamasını (BonusFlaş) kullanarak cep telefonu ile temassız ödeme yapmak mümkün.

Garanti Bankası Trink Kredi Kartı Kullanarak Temassız Ödeme Yapmak

Garanti Bankası Trink kredi kartı olanlar temassız ödeme işlemleri için kartlarını kullanabilirler. Garanti Trink kartınızla temassız ödeme yapabilmek için öncelikle Garanti Trink kartınızın olması gerekir. Garanti Trink temassız ödeme özellikli kart kullanmak istiyorsanız 444 0 333 Garanti Bankası müşteri hizmetlerini iletişim numarasını arayarak Garanti Trink temassız özellikli kart talebinizi bildirebilirsiniz.

Ayrıca hazır aramışken temassız ödeme ile ilgili Garanti Bankası’nın güncel kurallarını anlatmalarını talep etmeyi unutmayın.

Garanti Trink temassız özellikli kartınız ile temassız ödeme yapmak için alışveriş tutarınız girilmiş olan pos cihazınızın üstüne doğru yaklaştırmanız yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Mobil Uygulama (BonusFlaş) Kullanarak Temassız Ödeme Yapmak

Garanti Bankası mobil uygulaması BonusFlaş ile temassız ödeme yapabilirsiniz. Ancak akıllı telefonunuzun Android 4.4 ve üzeri versiyonuna ayrıca NFC özelliğine sahip olması gerekir. Aksi takdirde cep telefonunuzu kullanarak temassız ödeme işlemi gerçekleştiremezsiniz.

BonusFlaş ile temassız ödeme gerçekleştirmek için telefonunuzu, alışveriş tutarınızın girilmiş olduğu pos cihazına yaklaştırarak ve birkaç saniye beklemeniz yeterlidir. Telefonunuzu pos cihazına yaklaştırmadan önce telefon ekranını aktifleştirmeniz gereklidir.

Garanti Bankası Temassız Ödeme Detayları ve Bilinmesi Gerekenler

  • Bonus Trink ile dünyanın her yerinde yapacağınız temassız ödemelerde bonus kazanırsınız. 250.000 bini aşkın Bonus program ortağı ile yapacağınız alışverişlerde ekstra Bonus kazanırsınız.
  • Biriken bonuslarınız ile program ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsiniz.
  • 90 TL altı tutarlar için şifresiz işlem yapabilirken 90 TL üstü tutarlar için pos cihazı şifre isteyecektir.
  • 444 0 333 müşteri hizmetleri veya Garanti Bankası şubelerinden temassız özellikli kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yorum Yap