Banka Kredileri Garanti Bankası Kampanyalar

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanmayı düşünüyorsanız, Garanti Bankası’nın sonbahar ihtiyaç kredisi kampanyasına bir göz atabilirsiniz. Kampanya kapsamında, 36 aya varan vadelerle ve uygun kredi oranlarıyla, nakit ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Garanti Sonbahar kredisine başvuru oldukça kolay. Garanti İnternet ya da Garanti Cep şubelerinden hızlı bir şekilde, ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz sonucunda, krediniz onaylanırsa, şubeye gitmeye gerek kalmadan hesabınıza aktarılan kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Koşulları

  • Vade süresi 36 aya kadardır.
  • Kredi faiz oranı, vade sayısına ve kredi tutarına göre değişmektedir. Örneğin, 36 ay vade ile 15.000 TL kredi çekmeniz durumunda faiz oran 3.09 iken, aynı vade ile 25.000 TL çekmeniz durumunda faiz oranı 3.07’ye düşmektedir.
  • Maaşlarını Garanti Bankası’ndan almayan müşteriler için, İnternet Şubesi veya Cep Şubesi üzerinden yapılacak başvurularda kullanılabilecek kredi tutarının üst sınırı, 25.000 TL’dir.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Başvuru Adımları

Krediye, Garanti İnternet üzerinden başvuracaksanız;

  • Öncelikle Garanti İnternet’e giriş yapmalısınız.
  • Başvuru seçeneğinden Kredi ve daha sonra İhtiyaç Kredisi seçeneklerini şeçiniz. (Başvuru > Kredi > İhtiyaç Kredisi)

Krediye Garanti Cep üzerinden başvurada bulunacaksanız;

  • Telefonunuzdaki Garanti Cep uygulamasına giriş yapınız.
  • Daha sonra, İşlemler seçeneğini tıkladıktan sonra gelen menüden Başvurular seçeneğine tıklanır. Ekrana gelen seçeneklerden Kredi/Avans Hesap Başvurusu seçeneğine tıklanır. Son adımda ise İhtiyaç Kredisi Başvurusu seçeneği tıklanır. Genel ekranda gerekli bilgiler girilerek başvuru tamamlanır.

Alo Garanti 444 0 335 no’lu telefon aracılığıyla, herhangi bir Garanti Banksı şubesi üzerinden, Garanti internet sitesinde yer alan Kredi başvuru formu ile ATM’ler ve SMS ile de başvuru yapılabilir. (SMS ücretlendirilir.)

İhtiyaç kredisine, Garanti Bankası’nın internet sitesinde yer alan form üzerinden başvuru yapmak için tıklayınız.

Yorum Yap