Garanti Bankası

Garanti Bankası Pos Destek Hattı

blank

Bankalar, müşterilerine her zaman daha kaliteli hizmetler sunabilmek için Ar-Ge çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu sayede müşterilerin hızlı ve sonuç odaklı çözümler alması daha da kolaylaşacaktır. Müşteri memnuniyetinin en önemli olduğu günümüz banka koşullarında, artık işlerin dijital ortamda ve en güvenilir şartlarda yapılması gerekir. Bankalar gelişen teknolojinin bütün yeteneklerini, en kısa sürede sistemlerine entegre etmekte ve bu sayede müşterilerin hizmet isteklerine anında cevap vermektedir. Bu çalışmalardan bankacılık sektörüne en çok katkısı olan uygulamalardan bir tanesi de Pos cihazlarıdır. Pos cihazları, günümüz koşullarında vazgeçilmez bir öneme sahip olmuştur. Elektronik ortamda hesaplar üzerinden yapılacak bütün işlemlerde, Pos cihazları devreye girmektedir. Bu sayede de daha hızlı bir işlem büyüklüğü, müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Banka ve kredi kartlarının, nakit paranın yerini aldığı bu dönemde, irili ufaklı bütün işletmeler Pos cihazı kullanımına geçmiştir. Bu sayede alışverişler esnasında kart kullanımı oldukça yaygın bir hal almıştır. Günümüz teknolojisini sistemine en iyi şekilde entegre eden bankalardan birisi olan Garanti Bankası, Pos cihazı konusunda çok yaygın bir alışveriş ağı kullanmaktadır.

Garanti Bankası Pos Destek Hattı

Garanti Bankası Pos Destek Hattı, müşterilerin konuyla ilgili bütün konularda destek alabileceği şekilde kurulmuştur. Müşterilerin 0212 444 0 339 numaralı telefonu arayarak 7 gün 2 saat boyunca destek alabildikleri bu hat sayesinde pos ile ilgili bütün sorunlar giderilmektedir.

Pos Cihazı İle İlgili Konularda

Pos cihazınızın slip rulosu bitmiş veya sticker talebiniz doğmuş olabilir. Böyle ani ve acil durumlarda banka şubesine gitmek yerine ücretsiz olarak Garanti Bankası Pos Destek Hattını arayabilir ve konu ile ilgili çözümler alabilirsiniz.

Alışveriş İle İlgili Sorunlarda

Müşteriler, alışveriş esnasında alışverişten vazgeçer veya alışverişle ilgili olarak ödeme sonrasında değişiklik talebi olduğunda; Pos Destek Hattı imdadınıza yetişecek ve bu sayede sorunların çözülmesini sağlayacaktır.

Paranın Banka Hesabına Geçmesi Konusu

Gün sonunda yapılan hesaplamalar sonucunda, banka tarafından paranın hesaba aktarılması işleminde bir sorun yaşanırsa; Pos Destek Hattı aranabilir. Bu sayede çalışma sisteminde ve elektronik altyapıda oluşmuş olan bir sorun anında tespit edilerek, düzeltilecektir.

Yorum Yap