Kredi Kartı

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvurusu

Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük özel bankalardan biri olan ve 2015 verilerine göre müşteri sayısı 10 milyonu aşan Garanti Bankasının sunduğu kredi kartı modeli olan Bonus kart ile hem alışverişlerinizi taksitlendirebilirken hem de bonus puan kazanabilirsiniz. Yılın her döneminde sunduğu birçok kampanya ve avantajla müşterilerinin büyük beğenisini kazanan Bonus karta sahip olmak oldukça kolay ve hızlıdır. Bankanın resmi Web sitesi üzerinden gerekli bilgileri doldurarak ön başvuru yapabilir yada size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek kartı kartı talebinde bulunabilirsiniz. Mevcut Garanti Bankası müşterisi iseniz 444 0 333 Alo Garanti müşteri hizmetleri, İnternet şubesi yada ATM üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik yapmış olduğunuz bu başvuruyu ‘Kredi Kartı Başvuru Takibi’ sistemini kullanarak size verilen bilgiler doğrultusunda hangi aşamada olduğunu öğrenmenizde mümkün, yapılan tüm başvurular 7 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.

Garanti Bonus kredi kartını diğer kartlardan ayıran en büyük özellikler arasında kişiye özel indirim avantajları ve kampanyalar geliyor. Ayrıca büyük alışveriş marketlerinde bir çok fiyat indiriminden yararlanma ve bedava alışveriş gibi pek çok özelliği bünyesinde barındıran Bonus kredi kartı her ihtiyaca özel çözümler sunabilmek için 6 farklı çeşitte müşterilerine sunulmaktadır. Sizde ihtiyacınız olan özelliklere sahip kredi kartını Garanti güvencesi ile temin edebilir, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Garanti Bonus Gold Kredi Kartı
Her ay yüksek miktarda alışveriş yaparım, yaptığım bu alışverişlerden de daha fazla puan kazanmak isterim diyorsanız Bonus Gold tam size göre! BonusFlaş uygulamasını indirerek kazandığınız puanları görebilirsiniz üstelik aylık 2.000 TL alışveriş yaptığınızda Bonus Gold size ekstra olarak %25 puan kazandırıyor.

Bonus American Express Kredi Kartı
Normal Bonus kartınıza ek olarak alabileceğiniz özellikle akaryakıt alımlarında büyük fırsatlar sunan American Express ile hayat standartlarınızı yükseltebilirsiniz. Aylık toplam ekstra 25 TL’ye varan bonus kazanma fırsatı sağlayan American Express’i Bonus kart ile birlikte aldığınızda ek ücret ödemenize gerek kalmaz.

Bonus Genç Kredi Kartı
Garanti Bankası öğrencileri unutmayarak 18 ile 25 yaş arasındaki tüm öğrencilere aidatsız kredi kartı olan Bonus Genç kartı cazip avantajlarla birlikte sunuyor. Esnek taksit imkânlarının yanı sıra bol bol bonus puanda kazanabileceğiniz bu karta sahip olmak için ‘GENC’ yazıp 3340’a SMS atmanız yeterli.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Aidatı Ne Kadar?
Kredi kartı sahipleri her ne kadar yıllık alınan bu aidat bedellerinden memnun olmasa da birçok banka kredi kartı işlem bedeli adı altında belirli bir miktar para almaktadır. Bu ücretler genellikle aylık hesap ekstresine yansıyor olsa da bankanızı arayıp bunu ödemek istemediğinizi belirttiğinizde indirim yada puan olarak kartınıza yansıtılmaktadır. Garanti Bonus Gold kartın yıllık ücreti ise 119 TL olup American Express’in yıllık ücreti ise 134 TL’dir.

Yorum Yap