Kredi Kartı QNB Finansbank

Finansbank Cardfinans Temassız Ödeme

Finansbank müşterisi iseniz ve temassız ödeme yapmak istiyorsanız temassız özellikli Finansbank Cardfinans kartı edinerek kolayca temassız işlem gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank Cardfinans ile temassız ödeme yapmak isteyenler, temassız özellikli kartlarını kullanmalıdır

Finansbank Cardfinans Kredi Kartı Kullanarak Temassız Ödeme Yapmak

Finansbank Cardfinans kartı olanlar temassız ödeme işlemleri için kartlarını kullanabilirler. Finansbank Cardfinans kartınızla temassız ödeme yapabilmek için öncelikle kartınızın temassız ödeme özellikli bir kart olması gerekir. Kartınızın temassız ödeme özelliği olup olmadığını bilmiyorsanız ve temassız ödeme özellikli kart kullanmak istiyorsanız 0850 222 0900 veya 444 0 900 Finansbank Cardfinans müşteri hizmetleri iletişim numaralarını arayarak Finansbank Cardfinans temassız özellikli kart talebinizi bildirebilirsiniz.

Ayrıca hazır aramışken temassız ödeme ile ilgili Finansbank’ın güncel kurallarını anlatmalarını talep etmeyi unutmayın.

Finansbank temassız özellikli Cardfinans kartınız ile temassız ödeme yapmak için alışveriş tutarınız girilmiş olan pos cihazınızın üstüne doğru yaklaştırmanız yeterlidir.

Finansbank Cardfinans Temassız Ödeme Detayları ve Bilinmesi Gerekenler

  • Finansbank Cardfinans kredi kartlarınızı temassız ödeme için kullanabilirsiniz.
  • Kartınızın kullanılabilir limiti kadar işlem yapabilirsiniz.
  • 90 TL altı işlemler için şifre kullanmanıza gerek yoktur. 90 TL üstü işlemler için pos cihazı şifre isteyecektir.
  • CardFinans Temassız’in ücret ve faiz oranları CardFinans ile aynı değerdedir.
  • Arka arkaya yapacağınız temassız işlemlerin toplam tutarı 100 TL’ye ulaştığında, yeniden temassız işlem yapabilmek için POS veya ATM üzerinden tutar sınırı olmadan bir işlem gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yurtdışında yapılacak temassız işlemler için de imit ve güvenlik önlemleri aynen geçerlidir.
  • Finansbank Cardfinans kart ile temassız ödeme özelliği yurtdışında da kullanılabilir. 90 TL altı muadili işlemlerde şifresiz işlem yapılabilir. Ancak bazı ülkelerde limitler değişkenlik gösterebilir ve 90 TL altı işlemde de şifre isteyebilir.
  • 0850 222 0900 veya 444 0 900 Finansbank müşteri hizmetleri iletişim numaralarını arayarak ya da tüm Finansbank şubelerinden temassız özellikli Finansbank Cardfinans edinebilirsiniz.

Yorum Yap