QNB Finansbank

Enpara Şirketim Avantajları Nelerdir?

Enpara, QNB Finansbank’ın geliştirmiş olduğu bir sistemdir ve 2012 yılından itibaren bireysel müşterilerine hizmet vermektedir. Enpara, bir internet şubesi olarak düşünülebilir. Fiziksel anlamda şube ve atm kullanımını en aza indirerek, bankacılık işlemlerinin dijital ortamdan sürdürülmesini amaçlamaktadır. Bu nedenle, müşterilerine birçok kampanya ve avantaj sunmaktadır.

Enpara, bireysel müşterilerinin yanı sıra, ticari müşterilerine de hizmet vermeye başladı. Enpara Şirketim adı verilen sistem sayesinde, şirketlere birçok avantaj sunulmaktadır.

Enpara Şirketim Avantajları

  • EFT ve havale ücreti ödemezsiniz. Hem de en az 3 yıl boyunca. Enapara, bu hizmeti, sözleşmede açıkça belirtmektedir.
  • Maaş, fatura, vergi ve Sosyal Güvenlik  Kurumu ödemeleri gibi bazen büyük sorunlara neden olan rutin ödemelerinizi, ücretsiz ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Şirketinizin boşta parası varsa, Enpara Şirketim‘de her zaman yüksek faiz sizi bekler.
  • Dolar, Euro, Altın alım satımlarınızda avantajlı fiyatlar söz konusudur.

Enpara, tamamen dijital bir ortamdan bankacılık hizmetlerinin yapılmasını hedeflediğinden, şirketinizin tüm işlemlerini internetten yapabilirsiniz. Ayrıca, çalışanlarınızın yaptıkları işlemleri de tek tıkla onaylayabilirsiniz. Bunun için imza atma zahmetinden de kurtulursunuz. QNB Finansbank ATM’lerinin de Enpara müşterilerinin hizmetinde olduğunu unutmayınız. Herhangi bir para çekme ve yatırma işleminde, ATM’leri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüklü para çekme ve yatırma işlemleriniz söz konusuysa,  bu işlemleri QNB Finansbank şubelerinden ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa ya da herhangi bir konu da bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız, Enpara Çözüm Merkezi‘ni arayarak, çok hızlı bir şekilde müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. Enpara Çözüm Merkezi Telefon Numarası: 0850 222 3663

Yorum Yap