Kredi Kartı QNB Finansbank

Enpara Kredi Kartı Avantajları

Enpara.com, aidat alan değil aidat veren bir kredi kartıyla, internet bankacılığı hizmetlerini çeşitlendirmeye devam ediyor. Enpara kredi kartına, hiçbir şekilde yıllık aidat ödemezsiniz, hatta Enpara, kredi kartını düzenli kullanmanız durumunda size kart aidatı öder.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri

  • Enpara, diğer bütün kredi kartlarının özelliklerini taşımaktadır, bununla birlikte, çoğu kredi kartından farklı olarak, herhangi bir yıllık aidat ödemezsiniz.
  • Enpara, yeni kampanyası kapsamında, kredi kartınızı düzenlik kullanmanız durumunda, en az iki yıl 100 TL kredi kartı aidatını size öder.
  • Enpara kredi kartı ile, QNB Finansbank anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız harcamaları anında taksitlendirebilirsiniz. Bununla birlikte, QNB Finansbank’ın diğer kredi kartı olan, CardFinans’a özel artı taksit ve diğer kampanyalardan, Enpara kredi kartınızla fayda sağlayamazsınız.
  • Enpara kredi kartınızla, taksitli satışında herhnagi bir yasal kısıt olmayan bir ürün ya da hizmeti taksitsiz bir şekilde almanız durumunda, sonradan bu harcamalarınızı faizsiz ve masrafsız bir şekilde taksitlendirebilirsiniz. Her ay, bu tarzda yapacağınız 3 tane 1000 TL’ye kadar harcamanızda sonradan taksitlendirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Enpara kredi kartı ile, Enpara müşterilerine sunulan tüm kampanya ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartına Nasıl Başvurulur?

  • Halihazırda Enpara müşterisiyseniz, Enpara kredi kartına, internet şubesi ve Enpara mobil uygulaması üzeriden kolayca başvurabilirsiniz.
  • Eğer daha önce bir Enpara müşterisi değilseniz, https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kredi-karti-basvurusu/kisisel-bilgiler.aspx internet sayfasında sizden talep edilen bilgileri girerek, Enpara kredi kartına başvurabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi durumunda, size atanan Enpara çalışanı sizi verdiğiniz adreste ziyaret eder ve kredi kartınızı teslim eder.

Daha fazla bilgi için, 0850 222 3663 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap