Albaraka Türk

Albaraka Türk EFT Saatleri

Albaraka Türk EFT saatleri ve EFT işlemi ile ilgili önemli tüm detayları yazımızda ele aldık. EFT işlemi farklı iki banka arası yapılan para transferlerinde kullanılır. Gönderdiğiniz ücretin aynı gün içinde ulaşması için Albaraka Türk EFT saatleri içinde gönderim işlemini tamamlamış olmalısınız.

Albaraka Türk EFT saatleri hafta içi günlerde ve 09:00-17:15 arasıdır. Eğer yarı tatil ilan edilen bir günde EFT yapacaksanız, bu işlemi 09:00-11:00 arasında tamamlamalısınız.

Albaraka Türk EFT İşlemi Sıkça Sorulan Sorular

  • Albaraka Türk EFT yaptım. Ne zaman hesaba geçer?
    • Yukarıda belirtilen saatler içinde yaptığınız EFT, en geç 30 dakika içinde gönderilmiş olur. Yukarıdaki saatler dışında yapılacak gönderimlerde izleyen ilk iş günü EFT gönderimi tamamlanır.
  • Albaraka Türk 2018 EFT ücreti ne kadar?
    • ATM den, telefon bankacılığı ile, İnternet bankacılığı ile ve mobil uygulamadan EFT gönderimleri ücretsizdir. Yukarıda belirtilen mesai saatleri dışındaki saatlerde yapılan EFT işlemleri için 5 TL geç EFT ücreti alınır.
  • Albaraka Türk EFT sorgulama ile ilgili izlenebilecek tek yol müşteri hizmetlerini aramaktır. 444 5 666 ya da 0 850 222 5 666 Albaraka Türk Müşteri Hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.
  • EFT iptal işlemi mümkündür. Bunun için EFT ile gönderilen para karşı bankaya ulaşmadan banka müşteri hizmetlerini aramalı ve işlemin iptal edilmesi için talepte bulunmalısınız. Ayrıca Albaraka Türk internet bankacılığı ile de EFT iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap