Akbank

Akbank Pos Destek Hattı

Bankalar, müşteri ihtiyaçlarının giderilmesi için birçok farklı araştırma yapan Ar- Ge departmanları oluşturmuştur. Bu sayede müşterilerin çözüm beklediği konularda, bankanın çıkarlarının da düşünüldüğü projeler geliştirilmeye başlanmıştır. Dijital platformun ve internet sektörünün de bankacılık sistemine entegre edilmesiyle, bankaların müşteri sayısında ciddi bir artış meydana gelmiştir. Bankalar işlem hızlarının artması ve maliyetlerin düşmesiyle birlikte, ciddi bir avantaja sahip olmuşlardır. Bu sayede de müşterilerine daha düşük masraflarla hizmet vermeye başlamışlardır. Bankacılık hizmetlerinden son yüzyıla damgasını vuran en önemli uygulaması ise kredi kartıdır. Bir tür kredi verme işlemi olan kredi kartı uygulaması sayesinde, müşteriler hesaplarına göre oluşturulmuş limitler dahilinde para harcama imkanına sahip olmuşlardır. Nakit parayla uğraşmak yerine bir dakika sürmeyen işlemlerle gerçekleştirilen alışverişler kredi kartı uygulaması sayesinde olmuştur. Akbank, yenilikçi hizmet anlayışı ile birlikte işletmelerle kredi kartı uygulamasından faydalanmaları için pos cihazları anlaşmaları yapmıştır. Böylece, Türkiye genelinden çok geniş bir pos cihazı uygulaması oluşturulmuştur.

Akbank Pos Destek Hattı

Akbank, müşterilerine daha iyi bir hizmet vermek adına personelleri arasında gerekli çalışmaları ve meslek içi eğitimleri tamamlayarak; sadece pos cihazlarıyla ilgili konuların cevaplandırılması için Üye iş yeri ve Provizyon Destek Hattı sistemini kurmuştur. Bu sayede 444 28 28 ve 0850 222 28 28 numaralı Üye iş yeri ve Provizyon Destek Hattını arayan iş yeri sahipleri, pos cihazlarıyla ilgili sorunların giderilmesinde birçok destek almaktadır. Üye iş yeri ve Provizyon Destek Hattı 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekte ve hizmetini ücretsiz olarak sunmaktadır.

Pos Cihazı İle İlgili Konularda

Pos cihazı teknik bir yapıya sahiptir. Bu yüzden içerisinde bazı bozulmalar ve sistem eksiklikleri oluşabilir. Böyle durumlarda Üye iş yeri ve Provizyon Destek Hattını arayan iş yeri sahipleri, konuyu bildirerek Akbank müşteri temsilcilerinden bilgi almaktadırlar. Konu ile ilgili gerekli olduğu durumlarda iş yerine teknik destek ekibi yönlendirilebilir.

Pos Cihazı Kullanımında

Müşteriler bazen yapmış oldukları alışverişlerdeki memnuniyetsizlik ve iptal konularından dolayı, işlemin geri alınmasını isterler. Üye iş yeri ve Provizyon Destek Hattını arayan iş yerleri bu konunun kısa sürede çözülmesini sağlar ve işlemin iptalini bu sayede gerçekleştirir.

1 Yorum

  • Minimum kaç tlye kadar pos alabiliyoruz? Esnafım dükkanın geliri ikili rakamları pek görmüyor pos cihazı verirler mi?

Yorum Yap