Akbank Banka Kredileri

Akbank Balon Ödemeli Konut Kredisi

Hayalinizdeki eve sahip olmak için gerekli finansmanı, konut kredisi kullanarak sağlamak istiyorsunuz. Alacağınız konut kredisinin, aylık taksitlerinin de olabildiğince düşük olması aile ekonominiz için çok kritik. Bu durumda, balon ödemeli konut kredisi kullanabilirsiniz. Balon ödemeli konut kredilerinde, çekeceğiniz konut kredisi tutarının bir kısmını vade sonunda ödeme imkanına sahip olursunuz. Akbank, balon ödemeli konut kredisi imkanıyla, ev alma sürecinizde size yardımcı oluyor.

Akbank Balon Ödemeli Konut Kredisi Avantajları ve Özellikleri

  • Çektiğiniz kredi tutarınının %30’unu vade sonunda toplu bir şekilde ödersiniz. Böylece, geri kalan kredi tutarınızı, daha az miktardaki taksitlere bölmüş olursunuz.
  • Akbank balon ödemeli konut kredisinde, faiz oranı sabittir.
  • Elinizdeki toplu paranızı, vade sonuna kadar başka yatırım ortamlarında değerlendirebilirsiniz.
  • Balon ödemeli kredi, ilerleyen dönemde toplu para edinecek kişiler için oldukça avantajlıdır. Beklemeden, evinizi hemen alabilirsiniz.

Balon ödemeli konut kredisi, özellikle belirli bir süre içerisinde toplu bir paraya sahip olacak kişiler için, ev alma planlarını ertlemeden, gerçekleştirme imkanı sunar. Örneğin, emekli olacaksınız ve elinize emeklilik ikramiyesi geçecek. Tam bu sırada da uygun bir fiyata ev buldunuz. Emekliliğinizi beklemeniz durumunda, evi kaçırma olasılığınız var. Bu durumda, balon ödemeli konut kredisi kullanmanız mantıklı olacaktır. Kredi vadenizin emekliliğiniz süresince devam edeceği varsayılırsa, emeklilikten kaynaklanan geliş düşüşünden de daha az tutarlı taksitler sayesinde etkilenmezsiniz.

Akbank balon ödemeli konut kredisi faiz oranı, 20.10.2018 tarihinde, aylık %2.80‘tir.

Akbank balon ödemli konut kredisi başvurusu ve daha fazla bilgi için herhangi bir Akbank şubesine başvuruda bulunabilirsiniz.

Yorum Yap