Akbank Kredi Kartı

Akbank Axess Limit Artırımı

Akbank’ın en çok tercih edilen kredi kartı Axess’e sahipseniz ve harcamlarınız için mevcut kredi kartı limitiniz artık yetersiz kalıyorsa, kartınızın limitini artırmak için, Akbank tarafından sunulan birçok yöntem bulunmaktadır.

Akbank Axess Kredi Kartı Limit Artırım Yöntemleri

  • Akbank Axess kredi kartınızın limitini artırmak için, en kolay yöntem herhangi bir Akbank Şubesi’ne başvurmaktır.
  • Akbank’ın cep telefonu uygulması, Akbank Direkt’i kullanıyorsanız; utgulamaya giriş yaptıktan sonra Hesaplarım/Kartlarım alanından, kredi kartınızı seçip limit artırım talebinde bulunabilirsiniz.
  • 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi de bir diğer limit artışı talebinde bulunma yöntemidir. Numarayı arayıp, yönlendirmeleri takip ederek kolayca kredi kartı limit artırım talebinde bulunabilirsiniz.
  • Türkiye’nin hemen hemen her yerinde bulabileceğiniz bir Akbank ATM’sinden de limit artırım talebi açabilirsiniz.
  • SMS ile de kredi kartlı limit artırım talebi açmak mümkün. Bunun için; LIMIT, KART SON 4 HANE, AYLIK NET GELİR, İSTENİLEN LİMİT bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak, 4566’ya göndermelisiniz. Örnek SMS: 5000 1111 4000 10000
  • Bu yöntemlerin dışında, Axess kredi kartınızın limitinin düzenli bir şekilde artmasını istiyorsanız; düzenli limit artışı talimatı verebilirsiniz.

Kart limit artırımında müşteri limitinin de etkisi bulunmaktadır. Müşteri limitinizi ve güncel kart limitinizi öğrenmek için, 444 25 25 no’lu telefondan, Akbank Şube ve ATM’lerinden gerekli yerlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap