Kredi Kartı

Aidatsız Kredi Kartları 2018

Kredi kartı aidatı ödemek sizleri de yoruyorsa, aidatsız kredi kartı olmalı diyorsanız size güzel bir haberimiz var. Bankacılık Kanunu gereğince her bankanın tüketicisine 1 adet aidatsız kredi kartı sunma zorunluluğu getirildi. Bu kartların hangileri olduğunu merak ediyorsanız sizler için hazırladığımız aidatsız kredi kartı sunan bazı bankalar ve kartlarının yer aldığı aşağıdaki listeye göz atmanızı tavsiye ederiz.

Aidatsız Kredi Kartları

Garanti Bankası / Bonus Flexi

Bu kart ile bonus üye işyerlerinden yapılacak alışverişlerde binlerce bonus kazanabilir ve dilediğiniz an bonuslarınızla alışveriş yapabilirsiniz. Karata başvuru için T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşını geçmek ve yurt içi telefon numarasına sahip olmanız yeterlidir.

Akbank / Axess Free

Yıllık kart aidatı olmadan, dilediğiniz gibi alışveriş yapabilmek ve taksit imkanı sunan, nakit avans çekebileceğiniz bir kredi kartıdır.

İş Bankası/ Maximum Aidatsız Kart

Maximum üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde MaxiPuan kazanarak dilediğiniz zaman yine  Maximum üye işyerlerinden bedava alışveriş yapabilir, taksit imkânlarından ve nakit avans imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası / World Eko Kart

Bu kart ile World Üye İşyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizden Worldpuan kazanabilir, dilediğiniz zaman yine üye işyerlerinden worldpuan ile alışveriş yapabilir ve taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank/ CardFinans Fix

İster kredi kartı olarak, isterseniz hem kredi kartı hem banka kartı olarak alınabilen ve kullanılabilen CardFinans Fix Temassız’la birden fazla kart taşıma derdinden kurtulabilirsiniz.

TEB / Sade Kart

Yurt iki ve yurt dışında alışveriş yapabilir, 100-TL ve üzeri alışverişlerinizde taksit imkanlarından yararlanabilir ve ayrıca günlük limitleriniz dahilinde nakit avans çekebilirsiniz.

Vakıfbank/Tercih Kart

VakıfBank ve World üye iş yerlerinden Worldpuan kazanma imkanı ve taksit imkanı sunan bu kart ile ücreti karşılığında ekstra kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Halkbank/HalkCard

Alışverişlerinizde ParafPara kazanabilir, kazandığınız ParafPara’ları Paraf üye İşyerlerinde yapacağınız alışverişlerde bedava kullanabilirsiniz.

Ziraat Bank/ Ziraat Aidatsız Kart

Bu kart ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

ING Bank/Light Kart

Bu kart ile peşin alışveriş yapıp ardından taksitlendirme işlemleri yapabilir, alışverişinizi vade farklı taksitlendirebilirsiniz.

Şekerbank/Şeker Kart

Taksitli alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans imkanları sunan bu kartı ayrıca dünyanın her yerinde, MasterCard/Visa amblemi bulunan işyerlerinde de kullanabilirsiniz.

Yorum Yap